У Кремлі квапливо привітали ватажків "ЛДНР" із "перемогою на виборах"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чинні ватажки бойовиків прогнозовано здобувають "перемогу".

Помічник президента Росії Владислав Сурков надіслав вітання з перемогою на "виборах" ватажкам "ЛДНР" Денису Пушиліну і Леоніду Пасічнику.

Про це заявив директор Центру політичної кон'юнктури Олексій Чеснаков, пише ТАСС.

"Сурков вже надіслав привітання з перемогою на виборах глав "народних республік" Донбасу Денису Пушиліну і Леоніду Пасічнику. У привітанні, зокрема, йдеться, що висока явка показала всьому світу, що в Донбасі живе гордий і розумний народ, який вірить у свої сили, може за себе постояти і рішуче не сприймає тупу політику офіційного Києва", - наголосив він.

ВідеоХитрий план: як за допомогою маріонеткових виборів Росія хоче узаконити окупацію

Росія погоджується на розташування миротворчої місії на всій окупованій території. Такий результат багатосторонніх переговорів у Братиславі. Спочатку Кремль вимагав поставити миротворців лише на лінії розмежування. А це - хитрий план без наміру пускати місію на украдену частину України. А от що Москва справді зробить - так це охоче визнає результати виборчого шоу, яке пройшло сьогодні у фейкових республіках. Таким чином, Кремль ставить хрест на Мінських домовленостях. 

Хитрий план: як за допомогою маріонеткових виборів Росія хоче узаконити окупацію

За словами політолога, Сурков також висловив упевненість, що "обрані" лідери зроблять все від них залежне для підвищення рівня життя населення та для виконання міжнародних зобов'язань, взятих "народними республіками" у 2014-15 роках.

Нагадаємо, 11 листопада на окупованих територіях Донецької та Луганської областей відбулися організовані Росією незаконні вибори "глав" та "депутатів". Міжнародна спільнота та українська влада не визнають так звані вибори і закликають ігнорувати їх. Росії погрожують новими санкціями за організацію та проведення псевдовиборів.

Служба безпеки України проінформувала, що заради створення видимості високої явки на "виборчих дільницях" організували пункти продажу дешевих продуктів харчування, а також виборцям роздавали безкоштовне поповнення рахунку місцевого мобільного оператора.

Станом на 8 ранку 12 листопада в "ДНР" було опрацьовано понад 97% бюлетенів. Найбільше голосів отримав ставленик із Москви Денис Пушилін – за нього проголосувало 60,9% виборців. Крім цього, і його "партія" "Донецька республіка" здобуває найбільшу кількість голосів на виборах до так званого парламенту – 72,74%.

Тим часом на окупованій Луганщині станом на 9 ранку було опрацьовано близько 96% бюлетенів. Прогнозовано перемогу здобуває чинний ватажок Леонід Пасічник із результатом у 68,4% разом зі своєю "партією" "Мир Луганщині" на "виборах" до "парламенту" - 74,13% голосів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції