Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі не хочуть коментувати скандал навколо Siemens в Росії

Пєсков додав, що діалог з цього питання буде подовжено.

У Кремлі наголосили, що ситуація з німецьким концерном Siemens в Росії є предметом діалогу тих компаній, які безпосередньо співпрацюють.

Про це заявив прес-секретар президента Дмитро Пєсков, передає Интерфакс.

"Це питання цих компаній, по лінії яких здійснюється співробітництво, і по лінії цих компаній буде подовжено взаємодію і діалог", - заявив Пєсков.

"Ми ніяк це коментувати не будемо", - додав прес-секретар президента.

Нагадаємо, на початку липня Reuters повідомило, що Росія ввезла турбіни для електроенергії німецької компанії Siemens в окупований Крим, незважаючи на європейські санкції.

У німецької компанії на цю інформацію відповіли так: "У нас немає переконливих доказів можливої доставки наших турбін в Крим. Однак ми серйозно ставимося до подібних чуток і створили спеціальну групу, яка розпочне перевіряти факти". 

У вівторок, 11 липня, стало відомо, що Siemens подала позов проти компанії "Технопромекспорт" через поставки турбін в Крим. Раніше у компанії заявляли, що на півострів доправили щонайменше дві з чотирьох установок, які до цього були поставлені для реалізації проекту в Тамані.

Тим часом Пєсков раніше заявляв, що турбіни для Криму зроблені в Росії з російських компонентів, а ТПЕ повідомляв, що купив турбіни на вторинному ринку. 

Відео У порту Феодосії з'явилось обладнання, схоже на турбіни виробництва Siemens

Залиште свій коментар

Вибір редакції