Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі отримали лист матері Сенцова із проханням помилувати сина

Стан Сенцова дуже погіршився.

У Кремлі отримали листа із проханням помилувати політв'язня Олега Сенцова.

Про це російський журналіст Олексій Венедиктов повідомив у Twitter.

Лист написала матір ув'язненого.

Стало відомо, що стан українського політв’язня Олега Сенцова, який майже два місяці голодує у російській колонії, дуже погіршився. Денісова вимагає літаком доправити Сенцова до лікарні у Москві. Вихід з голодування, за її словами, значно небезпечніший, ніж сам процес голодування.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. 

ВідеоДівчинка із США звернулась до Іванки Трамп з проханням допомогти звільнити Сенцова

Олег Сенцов голодує вже 88-ий день. Про Олега Сенцова  пам'ятають не лише в Україні, турбується про стан режисера і маленька дівчинка в далекій Америці. Дівчинка українського походження, яка зараз мешкає у Нью-Йорку, звернулася до Іванки Трамп із проханням допомогти звільнити українського режисера.

Дівчинка із США звернулась до Іванки Трамп  з проханням допомогти звільнити Сенцова

Вибір редакції