У Кремлі підтвердили добрі стосунки між Путіним та кандидатом на пост держсекретаря США

Тіллерсона в Росії вважають професіоналом.

Помічник президента РФ Юрій Ушаков підтвердив хороші ділові стосунки між Володимиром Путіним та керівником найбільшої приватної нафтової компанії ExxonMobil Рексом Тіллерсоном, якого новообраний президент США Дональд Трамп обрав новим держсекретарем США.

Про це повідомляють "РИА Новости".

"У російських представників, не тільки у президента, хороші ділові відносини з цією людиною. Всіма він сприймається як вельми солідна фігура зі своїми поглядами, своїми точками зору. Звичайно, дуже великий професіонал у своїй сфері", - заявив Ушаков.

"Він добре знайомий російським представникам, активно вів ділове співробітництво. Всім відомо, що він нагороджений Орденом дружби", - підкреслив він.

Відповідаючи на запитання, наскільки призначення Тіллерсона вплине на можливість виходу з кризових відносин Росії і США, Ушаков заявив, що Росія хоче вийти з цього кризового стану, який не задовольняє жодну сторону.

"Це безглуздий стан, що склався між двома великими державами. Ми готові пройти свою частину шляху, подивимося, як буде діяти нова адміністрація. Новій команді потрібно буде розсістися, пройти сито сенату, це теж непросто. Тож, побачимо", - сказав Ушаков.

Нагадаємо, новообраний президент США Дональд Трамп обрав новим держсекретарем США керівника найбільшої приватної нафтової компанії ExxonMobil Рекса Тіллерсона, який має "зв'язки з Росією". Раніше видання The Wall Street Journal писало, що Тіллерсон серед всіх претендентів на цей пост має найбільш тісні зв'язки з президентом Росії Володимиром Путіним. Трамп назвав Тіллерсона "гравцем світового класу" і заявив, що його досвід щодо укладення "величезних угод" у Росії є перевагою. 

Глава МЗС РФ Сергій Лавров прокоментував обрання кандидатури Тіллерсона на пост держсекретаря США . "Ми це приймаємо як рішення обраного президента, готові працювати з будь-якими партнерами, які зацікавлені в розвитку рівноправних відносин з РФ. Думаю, що і президент Трамп, і майбутній держсекретар - люди прагматичні, розраховуємо, що цей прагматизм буде гарною основою для вибудовування взаємовигідного співробітництва", - заявив він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: