Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі привідкрили завісу над зустріччю Волкера і Суркова

Зокрема, під час переговорів торкнуться питання введення миротворців на Донбас.

Спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер і помічник президента РФ Владислав Сурков обговорять всі найважливіші питання врегулювання обстановки на Донбасі, зокрема введення миротворчої місії.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, пише "Інтерфакс-Україна".

"Звичайно, тема миротворчої місії і відповідних ініціатив також буде на порядку денному. Усі актуальні питання будуть обговорюватися", - наголосив він.

За словами речника російського президента, Волкер і Сурков продовжать обмін думками на зустрічі 13 листопада в Белграді.

"Це прямий канал обміну думками (між Москвою і Вашингтоном) щодо ситуації на південному сході України. Звісно, обговорюються всі питання, пов'язані з тим порядком денним, який формується навколо цього конфлікту", – сказав Пєсков.

Нагадаємо, Волкер "не може уявити" участь РФ в миротворчій місії на Донбасі. На запитання, чи можлива участь росіян як миротворців на Донбасі, Волкер відповів: "Я не можу це уявити". Для Волкера критично важливо, щоб миротворча місія була воєнізованою, а не просто моніторинговою, та діяла на ділянці українсько-російського кордону, непідконтрольній Україні.

Крім того, Волкер очікує, що до кінця року буде готова резолюція Радбезу ООН щодо  миротворчої місії в Україні і, можливо, навіть ухвалена. Він зазначив, що критичним у цій резолюції буде питання контролю над російсько-українським кордоном. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції