У Кремлі прокоментували чутки про обмін Сенцова на росіян, ув’язнених у США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там не знають, звідки з'явилась така інформація.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков не підтвердив плани обміну українського політв’язня Олега Сенцова на росіян, засуджених у США.

Про це повідомляє ТАСС.

"Я не міг би це підтвердити. Я не знаю, звідки взялася ця інформація, на чому вона ґрунтується", - сказав журналістам представник Кремля.

Раніше російська "Новая газета" повідомила, що Росія готова обміняти Олега Сенцова на росіян Марію Бутіну, Віктора Бута і Костянтина Ярошенка, які перебувають в ув'язненні в США. Видання заявило про це, посилаючись на джерело, близьке до переговорів про обмін полоненими між Росією і Україною.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. 

ВідеоРосіяни виклали в Мережу начебто свіже фото Олега Сенцова

Схудлий, виснажений, з запалими очима- ось такий вигляд - за версією російських тюремників - Олег Сенцов має зараз - на 140-й день голодування. Наскільки він змінився, видно по старому фото, зробленому ще на суді в 2015 році. Позавчора Олега нібито перевезли з колонії до міської лікарні Лабитнангі, щоб зробити додатковий огляд і скоригувати лікування. Правда, що за корекція, і як Олег себе почуває, не повідомляють. 

Росіяни виклали в Мережу начебто свіже фото Олега Сенцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції