У Кремлі розповіли про певний вплив Путіна на ватажків "ЛДНР"

Дата публікації
У Кремлі розповіли про певний вплив Путіна на ватажків "ЛДНР"

Getty Images

Прес-секретар президента РФ наголосив, що вплив Путіна на терористів "не безмежний".

Російський президент Володимир Путін має вплив на ватажків бойовиків на Донбасі, тому вони погодилися на обмін полоненими.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, пише УНІАН.

"Ми не маємо можливості якимось чином тиснути на ці невизнані республіки, ми не маємо можливості давати комусь доручення там, тому що це республіки, які живуть самостійним життям, але президент ніколи не приховував, що у нього є можливість звертатися із закликами, можливість здійснювати певний вплив", - наголосив він.

Водночас Пєсков уточнив, що вплив Путіна на ватажків бойовиків "не безмежний, але певний".

"Ось цим впливом і користується глава держави, реагуючи на заклик Медведчука і схвалення, яке висловив патріарх Кирило", - додав речник російського президента.

За його словами, під час розмови з ватажками бойовиків Путін розповів про ідею масштабного обміну і "зустрів розуміння у своїх співрозмовників".

"Відмови (від бойовиків) Путін не почув. Ця ініціатива була сприйнята з розумінням і було висловлено сподівання, що вдасться узгодити деталі з представниками української сторони", - резюмував Пєсков.

Нагадаємо, з пропозицією про обмін заручниками виступив кум Путіна і голова так званого громадського руху "Український вибір - Право народу" Віктор Медведчук під час їхньої зустрічі в підмосковній Істрі, коли президент Росії відвідував Ново-Єрусалимський чоловічий монастир. Також там були присутні прем'єр РФ Дмитро Медведєв і глава РПЦ Кирило. Своєю чергою СБУ привітала ініціативу російської сторони щодо обміну полоненими.

Наступна публікація