У Кремлі розповіли про тривалість майбутньої зустрічі Путіна та Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зустріч у "нормандському форматі" має відбутися 9 грудня.

Формат зустрічі президента РФ Володимира Путіна і українського лідера Володимира Зеленського буде залежати від графіка роботи лідерів під час нормандської зустрічі.

Про це повідомив помічник президента Росії Юрій Ушаков в ефірі програми "Москва. Кремль. Путін" на телеканалі "Росія-1".

В Кремлі зазначли, що особиста розмова між лідерами країни може тривати як 30 хвилин так і всі 90.

"Є намір провести таку двосторонню зустріч. Просто буде багато залежати від того, як буде побудований графік роботи самої "четвірки". Навіть можуть відійти вбік удвох і поговорити там 30 хвилин, а можуть півтори години", - сказав Ушаков.

Зустріч у "нормандському форматі" має відбутися 9 грудня - цю дату підтвердили всі сторони.

Як повідомлялося, у Мінську на переговорах учасників Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на Донбасі було знято усі перешкоди на шляху до зустрічі лідерів країн "нормандського формату".

"Розведення сил та засобів в районі н.п. Золоте, Петрівське та Станиця Луганська стало останніми кроками в цьому напрямку", - зазначила прес-секретар представника України у ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер. 

16 вересня президент України Володимир Зеленський назвав основні три питання, які будуть обговорюватися на саміті – звільнення полонених за принципом "всіх на всіх", розведення військ по всій лінії фронту, а також умови проведення місцевих виборів на окупованих територіях.

ТСН.ua розповідає деталі кожного із цих пунктів та можливі перспективи цих домовленостей.

Відео На засіданні ТКГ у Мінську було знято всі перешкоди на шляху до зустрічі у "нормандському форматі"

Засідання тристоронньої контактної групи відбудеться сьогодні в Мінську. Перемови підгруп уже розпочалися. Засідання триває на тлі розведення військ на Донбасі. Саме це - одна з умов зустрічі лідерів Нормандського формату. Також, імовірно, говоритимуть про обмін полоненими. 

На засіданні ТКГ у Мінську було знято всі перешкоди на шляху до зустрічі у "нормандському форматі"

Залиште свій коментар

Вибір редакції