Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі "серйозно втомилися" від звинувачень у кібератаках на США

Пєсков назвав звинувачення голослівними та аматорськими.

У Кремлі заявляють про "серйозну втому" від звинувачень з боку США в причетності Росії до кібератак під час виборів американського президента.

Про це повідомив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає Интерфакс.

"У нас спостерігається серйозна втома від цих звинувачень", - сказав він.

Пєсков заявив, що розсекречена частина доповіді про кібератаки на США не містить доказів причетності до цього Росії і підготовлена на аматорському рівні.

"З нашої точки зору, як і раніше звучать абсолютно нічим не підкріплені голослівні звинувачення на досить аматорському, емоційному рівні, який навряд чи, напевно, можна застосувати до високопрофесійної роботи реально висококласних спецслужб", - додав прес-секретар російського президента.

"Ми розуміємо, що наші американські колеги в різні етапи своєї історії проходили такі етапи "полювання на відьом", - додав Пєсков.

У той же час, відповідаючи на запитання, чи вивчав Володимир Путін цю доповідь, Пєсков відповів: "Це було доступно, я не можу сказати, наскільки детально (він його вивчив). Але в цьому звіті нічого немає, що варто було б детально читати".

Нагадаємо, очільник Пентагону Ештон Картер розповів про можливі відповіді на російські кібератаки під час виборів в СШАЗа словами Картера, санкції введені адміністрацією Обами у відповідь на російські кібератаки "представляють собою початок, а не кінець, підлогу, а не стелю".

Американські спецслужби звинуватили особисто президента Росії Володимира Путіна в замовленні хакерської атаки з метою впливу на результати виборів президента США. Про це йдеться у розсекреченій частині доповіді Управління директора національної розвідки Сполучених Штатів. Попри вихідні, це спричинило справжню бурю в американському політикумі.

Частина доповіді, яку вирішили розсекретити, це - 25 сторінок, які містять докази та аналітику національної розвідки Сполучених Штатів. Йдеться про особисту відповідальність російського керівництва і особистий наказ Путіна втрутитися у результати виборів, аби збільшити шанси на перемогу Дональда Трампа на здобуття найвищої посади США. Дії, які мали призвести до такого результату, – підрив громадянської довіри до суперниці Трампа, демократки Гілларі Клінтон, шляхом поширення про неї неправдивої інформації.

Таким чином, йдеться не тільки про кібератаки, але й про пропагандистську кампанію, яка здійснювалася через фінансовані Росією медіа та через оплачуваних користувачів мереж.

Залиште свій коментар

Вибір редакції