У Кремлі прокоментували заклик Столтенберга вивести війська з Донбасу

За словами Пєскова, в Україні немає російських військових.

У Кремлі вирішили прокоментувати заклик генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга про виведення російських військ з Донбасу.

Про це повідомляють РИА Новости.

Зокрема, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков укотре заявив, що в Україні "немає і не було російських військовослужбовців".

"У Росії не було і немає жодних військовослужбовців в Україні", - повідомив він у відповідь на слова Столтенберга про те, що РФ повинна вивести тисячу своїх військовослужбовців з української території.

Нагадаємо, Організація північноатлантичного договору (НАТО) продовжить співробітництво з Україною у низці питань. "Упродовж двох десятирічь дружба і співпраця між НАТО та Україною постійно розвивалися. Україна надавала активну підтримку нашій спільній безпеці, беручи участь в усіх місіях та операціях під проводом НАТО. Ви робили це попри численні виклики, які існують у вас вдома", - наголосив Єнс Столтенберг.

За словами Столтенберга, своєю чергою, НАТО активно підтримувало суверенітет, територіальну цілісність, демократичні інституції України та її Збройні сили. 

ВідеоГенсек НАТО з офіційним візитом прибув до Києва

Залиште свій коментар