Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Криму намагаються засудити Балуха у новій справі. "Потерпілий" - начальник ізолятора тимчасового тримання

Українець назвав звинувачення "відвертою нісенітницею".

11 квітня в Роздольненському районному суді анексованого Криму відбулося судове засідання у новій справі окупантів проти українського активіста Володимира Балуха. На суді було допитано нібито "потерпілого" у цій справі - начальника роздольненського ІТТ Валерія Ткаченка.

Про це повідомляє "Громадське радіо".

Ткаченко, який є потерпілим у цій справі, розповів, що Балух постійно на знак протесту відмовлявся представлятися на вимогу наглядачів і застосовував до нього силу.

На початку судового засідання Балух заявив, що вини своєї не визнає, з обвинуваченням не згоден і відмовився давати свої свідчення, назвавши справу "відвертою нісенітницею". Захист Балуха просив суд розпочати судове засідання з перегляду відеозапису з камер відеоспостереження, на яких зафіксовано інцидент із конфліктом між активістом і начальником ІТТ. На відеозаписі видно, як Ткаченко вдарив Балуха в коридорі ІТТ. На наступному відео з камери відеоспостереження, яка була встановлена в камері Балуха, було видно, як Ткаченко проводив огляд в його камері. Там між ними виникла невелика бійка.

Ткаченко стверджує, що він не бив Балуха, а просто "легенько сперся на нього", українець у відповідь нібито вдарив його ліктем у груди. Після цього, за словами Ткаченка, він зайшов до нього в камеру і Балух вдарив його пляшкою з мийним засобом, а пізніше вилив на нього цей засіб.

На запитання адвоката: "На відео було видно, як ви кілька разів замахнулися і вдарили Володимира в коридорі ІТТ, можете прокоментувати це?" він відповів, що не бив Балуха, а відмахувався від його плювків. За його словами, Балух плював на нього, а він закривався рукою від плювків. Ткаченко також заперечив твердження Балуха, про те що він його ображав, застібав наручники до посиніння, називав "правосеком" і ображав його матір.

У новій справі Балуха звинувачують в дезорганізації діяльності установ, що забезпечують ізоляцію від суспільства.

Раніше український активіст і його адвокати подали в поліцію заяву на начальника ІТТ Роздольненського району Валерія Ткаченка. Балух стверджує, що Ткаченко ображав і вдарив його.

ВідеоУв'язнений у Криму український активіст Балух відмовляється припинити голодування

На черговому засіданні суду на окупованому півострові Балух виглядав виснаженим, тримався за ґрати. Українець голодує з 19 березня, відколи йому винесли вирок. Кримського патріота, який вивісив на своєму домі синьо-жовтий прапор, звинуватили в зберіганні боєприпасів і засудили до трьох років і п'яти місяців тюрми.

Ув'язнений у Криму український активіст Балух відмовляється припинити голодування

Нагадаємо, що українець Володимир Балух голодуванням висловлює протест проти вироку, який йому винесли 16 січня 2018 року. Згідно з ним, Балух повинен провести в колонії-поселенні 3 роки і 5 місяців. Його мають перевести в одиночну камеру СІЗО, в якій він буде перебувати в період голодування.

Під час свого заключного слова на засіданні 15 січня Балух заявив, що справа проти нього сфабрикована за його політичну позицію", і його не змусять любити "нову Батьківщину". Його звинуватили у незаконному зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, які нібито були знайдені на горищі його будинку. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції