У Криму "суд" окупантів зменшив вирок політв'язню Балуху на один місяць

У Криму "суд" окупантів зменшив вирок політв'язню Балуху на один місяць

Засідання відбувалось без участі самого Балуха.

Так званий Верховний суд Криму переглянув попередній вирок українському політв’язню Володимиру Балуху і виніс остаточне рішення – 4 роки і 11 місяців позбавлення волі замість 5 років.

Про це повідомляє Громадське.

Зазначається, що засідання "суду" проходило без Володимира Балуха. "Суддя" відхилив клопотання захисту щодо того, щоб Балух брав участь у засіданні.

Під час судового засідання громадський захисник Павло Кущ (Архієпископ Климент) подав клопотання про відвід адвоката Тараса Омельченка, оскільки він є свідком в цій кримінальній справі. Це необхідно для того, щоб повернути розгляд справи в суд першої інстанції.

Окрім того, адвокати просили, щоб на судовому засіданні був присутній потерпілий Ткаченко. Проте "суд" вирішив продовжити розгляд справи без нього.

Відео Балух повідомив про рішення терміново написати заповіт

Стан кримського активіста Володимира Балуха, що голодує у кримській в'язниці вже 184 дні, погіршився. Він повідомив про своє рішення - терміново написати заповіт. Про це повідомляє український омбудсмен Людмила Денісова. За її словами, російська влада спотворює інформацію про реальний стан Балуха. 

Балух повідомив про рішення терміново написати заповіт

Нагадаємо, 5 липня так званий суд засудив Балуха до п'яти років позбавлення волі в рамках двох кримінальних справ. Його також зобов'язали виплатити штраф у розмірі 10 тисяч рублів. 

Спершу Володимира Балуха засудили до трьох років і семи місяців колонії-поселення за звинуваченням у нібито незаконному зберіганні боєприпасів. Правозахисники вважають, що його репресували за проукраїнську позицію, зокрема за прапор України, вивішений у дворі його будинку.

19 березня Балух оголосив безстрокове голодування. Адвокат Ольга Дінзе наголошувала, що український активіст за час голодування втратив 30 кг ваги. Сам ув’язнений неодноразово повідомляв про знущання над ним в Сімферопольському СІЗО

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів