У Кучми заявили, що Україна виконала всі домовленості перед "нормандською зустріччю", а бойовики - ні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бойовики перешкоджають діяльності ОБСЄ і Червоного Хреста.

Україна виконала домовленості лідерів країн "Нормандської четвірки", яких було досягнуто у жовтні 2016 року, навідміну від бойовиків на Донбасі.

Про це повідомила речниця представника України в ТКГ у Мінську Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

Зазначається, що Україна доклала всіх зусиль, аби виконати усі зобов'язання. Зокрема, йдеться про розведення сил та засобів на ділянках біля Золотого, Петрівського і Станиці Луганської, розв'язання проблеми із водопостачанням у Луганській області та зведення мосту поблизу КПВВ у Станиці Луганській.

Тим часом, як зазначає прессекретарка, бойовики не дали доступ представникам комітету Червоного Хреста до полонених, окупанти й надалі перешкоджають доступу місії ОБСЄ до захоплених територій, а також вони досі не створили умов для роботи КПВВ Золоте.

"Особливо гострою лишається проблема звільнення утримуваних осіб", - наголосила Оліфер.

Україна виконала домовленості лідерів країн Нормандської четвірки, яких було досягнуто у жовтні 2016 року. Зокрема,...

Опубликовано Даркой Оліфер Среда, 27 ноября 2019 г.

Зустріч у "нормандському форматі" має відбутися 9 грудня - цю дату підтвердили всі сторони.

Як повідомлялося, у Мінську на переговорах учасників Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на Донбасі було знято усі перешкоди на шляху до зустрічі лідерів країн "нормандського формату".

"Розведення сил та засобів в районі н.п. Золоте, Петрівське та Станиця Луганська стало останніми кроками в цьому напрямку", - зазначила прес-секретар представника України у ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер. 

16 вересня президент України Володимир Зеленський назвав основні три питання, які будуть обговорюватися на саміті – звільнення полонених за принципом "всіх на всіх", розведення військ по всій лінії фронту, а також умови проведення місцевих виборів на окупованих територіях.

ТСН.ua розповідає деталі кожного із цих пунктів та можливі перспективи цих домовленостей.

Відео На засіданні ТКГ у Мінську було знято всі перешкоди на шляху до зустрічі у "нормандському форматі"

Засідання тристоронньої контактної групи відбудеться сьогодні в Мінську. Перемови підгруп уже розпочалися. Засідання триває на тлі розведення військ на Донбасі. Саме це - одна з умов зустрічі лідерів Нормандського формату. Також, імовірно, говоритимуть про обмін полоненими. 

На засіданні ТКГ у Мінську було знято всі перешкоди на шляху до зустрічі у "нормандському форматі"

Залиште свій коментар

Вибір редакції