Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У кулуари ВР привезли оригінал Акту проголошення Незалежності України

Історичний документу у стінах парламенту з’явився вперше від 1991 року.

Акт проголошення Незалежності України вперше в історії виставили на показ в кулуарах Верховної Ради. Оригінал доленосного документа до парламенту привезли із державного архіву, де він увесь час зберігався, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Акт в один аркуш надрукований на машинці 24 серпня 1991 року. Тоді прийняття незалежності розтяглось на увесь день і зрештою більшість народних депутатів проголосила Україну вільною.

Зараз документ урочисто представили голова Верховної Ради Андрій Парубій та гості із Європарламенту. Для численних екскурсій також виставили і видання Конституції України, на якому під час інавгурацій присягають президенти. Цей фоліант залишиться на експозиції в кулуарах парламенту, а от Акт Незалежності муситимуть повернути до архіву з міркувань безпеки.

ВідеоУ ВРУ на огляд виставили оригінал Акту проголошення незалежності України

Оригінал доленосного документа до парламенту привезли із державного архіву, де він увесь час зберігався. Акт в один аркуш надрукований на машинці. 24 серпня 1991 року прийняття незалежності розтяглось на увесь день, і, зрештою, більшість народних депутатів проголосила Україну вільною. Сьогодні документ урочисто представили голова Верховної ради Андрій Парубій та гості із Європарламенту. 

У ВРУ на огляд виставили оригінал Акту проголошення незалежності України

Залиште свій коментар

Вибір редакції