У "Кварталі" розповіли, чи отримуватиме Зеленський прибуток від компанії на час президентства

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент отримуватиме прибуток у вигляді роялті.

Володимир Зеленський на час свого президентства отримуватиме, окрім державної зарплатні, дохід від продуктів студії "Квартал 95", які продають за кордон.

Про це в інтерв'ю "Детектор Медіа" розповів один із засновників компанії Борис Шефір.

Бізнесмен зазначив, що із Зеленським домовилися про те, що він буде отримувати зарплату тільки за основним місцем роботи - як президент. Однак, від роялті він відмовлятися не став.

"Весь прибуток від продукту, який ми виробляємо, буде між нами розділений в рівних частинах. Цей процес потребує доопрацювання. Грубо кажучи, він отримує дохід у вигляді роялті від продажу бібліотеки за тими фільмами, які купують у всьому світі. Зарплата президента становить десь 30 тисяч гривень, по-моєму. Володя - забезпечена людина, він цього не приховував, показав свою декларацію. Але відмовлятися від роялті за продукти, які були створені за 15 років "Кварталу", він не буде", – зазначив Шефір.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський на час своєї президентської каденції вийде з бізнес-структур, але після завершення роботи поверне свою частку.

У січні повідомлялось про те, що Зеленський вийшов зі складу кіпрської компанії Green Family LTD, якій належить російська кінокомпанія "Ґрін Філмз". Саме ця компанія була в центрі розслідування програми "Схеми". Журналісти повідомляли, що ця компанія принесла власнику прибуток у 13 мільйонів доларів. У Зеленського ж пояснювали, що ці гроші є авторськими відрахуваннями за зняті до початку воєнних дій стрічки.

Відео Представники МВФ зустрілися з Володимиром Зеленським

Дефолту не плануємо - таке заявив призначений секретарем Ради нацбезпеки та оборони Олександр Данилюк. У новій ролі Данилюк брав участь у зустрічі президента Зеленського з представниками Міжнародного валютного фонду. За його словами, співпраця з МВФ триває.

Представники МВФ зустрілися з Володимиром Зеленським

Залиште свій коментар

Вибір редакції