У Лаврова закликали "не грати на почуттях сім'ї" взятого у полон на Донбасі російського контрактника

У МЗС РФ закликали утримуватися від спекуляцій і коментування цієї теми "в цілодобовому режимі".

У МЗС РФ закликали "не грати на почуттях сім'ї" російського контрактника Віктора Агєєва, який перебуває в українському полоні.

Про це сказала офіційний речник відомства Марія Захарова, передає УНІАН.

За її словами, у Агєєва "є близькі родичі, які переживають" і перебувають у "непростому емоційному стані".

"Велике прохання: не грати на почуттях сім'ї, родичів, близьких людей і використовувати перевірені достовірні дані. Ми готові коментувати цю ситуацію", - сказала вона і додала, що необхідно уникати "інформаційних провокацій".

У МЗС РФ назвали "абсолютною брехнею" повідомлення, про те, що Росія кинула Агєєва в українському полоні.

Захарова наголосила, що посольство Росії в Києві в рамках своєї компетенції веде "активну роботу на захист прав і законних інтересів російського громадянина".

Чиновниця пообіцяла інформувати росіян про долю Агєєва, хоча, за її словами, неможливо оприлюднити інформацію про нього в повному обсязі, в тому числі з міркувань безпеки.

Нагадаємо, у Луганській області потрапив у полон російський військовослужбовець Віктор Агєєв, якого викликали на службу в Алтайському краї і служив за контрактом.

Про це російській службі ВВС повідомили співрозмовники в Міноборони України та командуванні 93-ї окремої механізованої бригади збройних сил України.

Мама Віктора Агєєва, його друзі і колишні товариші по службі підтвердили, що після строкової служби той залишився служити в армії за контрактом, який підписав у березні 2017 року. Розвідник Віктор Агєєв 1995 року народження потрапив у полон 24 червня в районі села Жолобок Слов'яносербського району Луганської області в результаті зіткнення бійців 93-ї окремої механізованої бригади та розвідгрупи 4-ї механізованої бригади 2-го армійського корпусу самопроголошеної "Луганської народної республіки" (ЛНР). Про це виданню повідомили джерела в 93-й бригаді і Міноборони України. 

Залиште свій коментар