У Лаврова пожалілися, що Порошенко "зіштовхує лобами" вірян

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перспектива створення помісної православної церкви в Україні не дає спокою дипломатам РФ.

Президент України Петро Порошенко проводить у церковній площині середньовічну політику "поділяй і володарюй". Про це заявила офіційний представник російського МЗС Марія Захарова.

Процес створення єдиної канонічно визнаної помісної православної церкви вона назвала державним маніпулюванням. "Займатися перекроюванням релігійних поглядів, переконань на державному рівні, просто проводити таку політику із зіштовхування лобами вірян, використовувати це не просто з політичною метою – це вже інший рівень", - пояснила Захарова.

ВідеоПитання надання автокефалії українській церкві вирішено

Константинопольський патріархат не потребує сторонньої допомоги щодо надання автокефалії. Про це напередодні домовилися церковники під час архієрейського собору. Він нині триває в Стамбулі. 

Питання надання автокефалії українській церкві вирішено

За її словами, президент України не тільки займається "політичними іграми" в церкві, але "розділяє і володарює" в тій сфері, до якої не належить.

Раніше в Московському патріархаті натякнули, що розкол православної церкви через автокефалію України може бути масштабнішим, ніж поділ християнства на православ'я та католицизм. Про це заявив секретар Відділу зовнішніх церковних зв'язків протоієрей Ігор Якимчук. На думку священика, майбутні події будуть схожими та ті, які були 1054 року під час розподілу єдиної християнської Церкви.

Залиште свій коментар

Вибір редакції