Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Литві переконані, що Саакашвілі слід дати можливість відстояти в суді право на громадянство

Нині Саакашвілі перебуває у Польщі.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус переконаний, що екс-голові Одеської облдержадміністрації Міхаілу Саакашвілі треба дати можливість відстояти у суді право на громадянство України.

Про це він заявив в інтерв'ю агентству BNS, повідомляє DELFI

"Саакашвілі мають надати можливість захищати свої права у ході прозорого судового розгляду", - заявив Лінкявічус.

Фотогалерея Саакашвілі зібрав мітинг у центрі Києва і закликав до перевиборів (4 фото)

ВідеоМихеїл Саакашвілі вийшов на скайп-зв'язок зі США з українськими журналістами

Нагадаємо, президент Петро Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства України на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президентові України.

Сам Саакашвілі заявив, що його хочуть змусити отримати статус біженця, проте він збирається домагатися "законного права повернутися в Україну".

Українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко в кінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта він був призначений головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії.

На посаді глави Одеської області Саакашвілі пропрацював півтора року, після чого оголосив про відставку, звинувачуючи президента у недотриманні обіцянок і просуванні на керівні посади в райадміністраціях "старих корупціонерів". Тоді ж колишній президент Грузії оголосив про створення власної політичної сили, з якою піде на вибори в український парламент.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції