У Литві відреагували на заяву Білорусі про зірвану "атаку дронами" на Мінськ

У Литві відреагували на заяву Білорусі про зірвану "атаку дронами" на Мінськ

Прапор Литви / Фото: Getty Images

У Збройних силах Литви назвали дезінформацією заяву очільника КДБ Білорусі про нібито зірвану "атаку дронами" по Мінську з території Литви.

Представник відділу стратегічних комунікацій армії, майор Гінтаутас Чюніс заявив, що заява білорусів про нібито плани Литви вдарити по Мінську — це дезінформація, і він не може назвати такі заяви інакше як "маячнею".

Про це повідомляє LRT.

Представниця комунікаційної служби командувача армії Живіле Діджгалвієне назвала заяви з Мінська неправдивими звинуваченнями, наголосивши, що Литва не здійснювала і не планує ворожих дій проти інших країн. 

Очільник Литовського національного центру кризового реагування (NKVC) Вільмантас Віткаускас зауважив, що подібні заяви білоруських посадовців про якісь нібито угруповання на території Литви і Польщі, що прагнуть нашкодити Білорусі, не є чимось новим.

"Такі наративи лунають вже довгий час і вони ставали особливо активними під час оборонних навчань НАТО у державах Балтії, і Лукашенко виходив з подібними заявами на початку березня… Такі заяви білоруського КДБ можна оцінювати як ворожу провокацію, що триває, та інформаційну атаку проти Литви, що не має нічого спільного з реальністю", — зазначив Віткаускас.

Він припустив, що цю історію вигадали суто для внутрішньої аудиторії на тлі проведення Всебілоруських народних зборів. 

Нагадаємо, у Білорусі 25 квітня заявили, що їхній КДБ нібито зупинив плани литовців вдарити по Мінську дронами.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація