У Львові суд залишив Сакварелідзе без запобіжного заходу

Суд, вислухавши доводи сторін, не задовольнив клопотання прокуратури і не обрав запобіжний захід Сакварелідзе.  

Галицький районний суд Львова відхилив клопотання прокуратури про застосування до члена партії "Рух нових сил" Давида Сакварелідзе запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання, підозрюваному у незаконно перетині кордону 10 вересня разом з екс-головою Одеської ОДА Михеїлом Саакашвілі.

Призначене на 18.00 15 вересня судове засідання розпочалося із запізненням через затримку прокурорів і тривало до глибокої ночі, пише УНІАН.

Зазначається, що Сакварелідзе у виступі на початку судового засідання наголосив, що є законослухняним громадянином, який не вчиняв жодного адміністративного правопорушення і сам з‘явився на судове засідання, а тому не бачить підстав для обирання щодо нього запобіжного заходу.

"Вважаю абсолютно безпідставним і необгрунтованим обмежувати мене у пересуванні. Прошу суд не ухвалювати рішення щодо обрання мені запобіжного заходу", - заявив Сакварелідзе.

Суд, вислухавши доводи сторін, не задовольнив клопотання прокуратури і не обрав запобіжний захід Сакварелідзе.

Окрім того, у прес-службі прокуратури Львівської області перед початком засідання суду повідомили, що відомство здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками вчинення групового порушення громадського порядку, незаконного переправлення осіб через державний кордон України, опору та насильства щодо працівника правоохоронного органу, що відбулися 10 вересня у пункті пропуску "Шегині" на Львівщині.

15 вересня слідчими Головного управління Нацполіції у Львівській області внесено клопотання про застосування до Сакварелідзе запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання.

ВідеоДавіду Сакварелідзе інкримінують одразу 3 статті у справі про прорив кордону в пункті Шегині

Своєю чергою, на своїй сторінці в Facebook в ніч на суботу Давид Сакварелідзе написав: "Галицький суд щойно задовольнив наше клопотання і залишив мене без жодного запобіжного заходу, розуміючи, напевно, що вручена підозра, як і вся справа в цілому, абсолютно "порошкові" й не мають під собою реальних підстав".

Також Сакварелідзе подякував народним депутатам, які приїхали його підтримати, а також судді, який розглядав клопотання.

Галицкий суд только что удовлетворил наше ходатайство и оставил меня без какой-либо меры пресечения, понимая наверное, ч...

Опубліковано David Sakvarelidze 15 вересня 2017 р.

Нагадаємо, 14 вересня у Львові правоохоронці повідомили про підозру Сакварелідзе у переправленні Міхеіла Саакашвілі через кордон. Прокуратура пообіцяла просити найм'якший запобіжний захід - особисте зобов'язання.

Нагадаємо, 10 вересня Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець" у цій же області. Кордону він дістався автобусом.

Спочатку він намагався перетнути кордон на поїзді Інтерсіті "Перемишль - Київ", однак його затримали через "особу, яка не має підстав для в'їзду в Україну". 

Залиште свій коментар