У Львові журналісти зайняли залу суду на знак протесту

Дата публікації
Перегляди
1267
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Львові журналісти зайняли залу суду на знак протесту

В Апеляційному суді Львівської області журналісти зайняли залу

Журналісти газети "Ратуша" назвали свавіллям рішення суду, яке дозволяє меру не спростовувати інформацію про газету.

В Апеляційному суді Львівської області журналісти газети "Ратуша" зайняли залу на знак протесту проти рішення суду за позовом міської влади.

"Ми хочемо привернути увагу суспільства до судового свавілля в зв'язку з декількома рішеннями Апеляційного суду Львівської області, в тому числі і сьогоднішнього - за позовом газети до міського голови Львова Андрія Садового", - заявив головний редактор газети Микола Савельєв.

За його словами, суд в середу задовольнив апеляцію міської влади на рішення Галицького райсуду, згідно з яким Садовий мав спростувати неправдиву інформацію про газету "Ратуша", яка була оприлюднена в інтерв'ю журналу "Корреспондент".

На думку журналістів, рішення Апеляційного суду прийнято безпідставно, оскільки в ході процесу так і не був спростований факт поширення неправдивої інформації про газету з боку мера.

Після оголошення рішення співробітники газети залишилися в залі засідань № 9 і розклали на кріслах транспаранти: "Судове беззаконня - головний важіль тиску на ЗМІ" і "Влада + суд х змову = повне свавілля".

За словами Савельєва, наразі в залі знаходяться 12 співробітників редакції та представники інших ЗМІ і планують перебувати в залі до кінця робочого дня в суді. Представники суду з журналістами не спілкуються.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1267
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація