Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові зі сваркою і тиснявою намагалися зірвати благодійний виступ Зеленського

Напередодні приїзду артиста в місті з’явилися провокаційні плакати.

Кандидат у президенти та артист Володимир Зеленський разом із "95-м кварталом" у п’ятницю виступає у Львові. Він прибув у місто зранку та мав час для прогулянки старою частиною, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поява на вулиці зірки, а нині кандидата у президенти – і перехожі вишукувалися у чергу, аби сфотографуватися. За традицією, у містах, де виступає "95 квартал", спочатку відбувається благодійний концерт. Саме його і намагалися зірвати – напередодні приїзду Зеленського у Львові з'явились провокаційні білборди, а за годину до початку концерту зібралися молоді люди у камуфляжі спортивної статури. Себе назвали ветеранами АТО і членами патріотичних організацій. "У час, коли в нас іде війна в країні, ця людина хоче очолити нашу країну, яка знаходиться в стані війни, і бути верховним головнокомандувачем. Тут стоять бійці – запитайте, чи цього вони хочуть", - переконував голова правління військово-патріотичного вишколу Олег Хільків.

ВідеоУ Львові намагалися зірвати концерт Володимира Зеленського

Люди, що були незадоволені деякими висловлюваннями актора, прийшли озвучити свою позицію з цього приводу. Зеленський із колегами вийшов до протестувальників, але діалогу не вийшло. Пікетувальники атакували артиста різними звинуваченнями. Усе закінчилося сваркою і тиснявою. 

У Львові намагалися зірвати концерт Володимира Зеленського

Хто розмістив білборди і хто організував цей пікет – невідомо. Місцеві ЗМІ пишуть, що людей у камуфляжі зібрав бізнесмен-свободівець Ігор Кривецький, який у регіоні відомий ще й як кримінальний авторитет на прізвисько Пупс. Джерела у правоохоронних органах натякнули місцевим журналістам і на інших організаторів – мовляв, не проти була й президентська адміністрація.

Зеленський із артистами "Кварталу" вийшов до протестувальників і намагався поговорити. Його натомість намагалися спровокувати, але марно – Зеленський відповів на всі запитання і претензії було вичерпано: "Львів’яни, слава Україні! Дякуємо за все! У нас концерт". Пройти людям, які прийшли на концерт "95 кварталу", учасники акцїї не заважали. На самому концерті жодного інциденту не було – публіка зустрічала команду "Кварталу" й Зеленського традиційними оплесками.

Як повідомлялося, команда керівника студії "Квартал-95" зафіксувала на фото і відео кілька автомобілів із тонованими вікнами, які постійно стежать за пересуванням кандидата в президенти Володимира Зеленського. Це почалося в Одесі, а тривало в інших містах. Пізніше поліція встановила, що за кандидатом у президенти України Володимиром Зеленським стежили співробітники Служби безпеки України.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Залиште свій коментар

Вибір редакції