Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі оприлюднили перші кадри із Сенцовим після оголошення голодування

Режисер виглядав худим та блідим та втратив кілька зубів.

У Мережі  оприлюднили перше відео з українським режисером та політв'язнем Олегом Сенцовим після оголошеного ним голодування.

Кадри були зняті у колонії суворого режиму в російському місті Лабитнангі за Полярним колом на 18-й день голодування українця. На ролику він спілкувався з російським політиком Ксенією Собчак та її мамою -  сенатором Людмилою Нарусовою. Наразі Сенцов голодує вже 61 день. 

Відео вперше оприлюднили російські пропагандистські ЗМІ ще 3 червня – фрагменти використали у сюжеті "РЕН ТВ" про інсценування вбивства журналіста Аркадія Бабченка. Українські ЗМІ, зокрема "Крим Реалії", звернули увагу на ці кадри лише зараз.

На ролику Сенцов каже, що втратив кілька зубів.

"Це перебільшення. Випало кілька зубів та скришилося. Це вже такі моменти. Старість, північ. Тут не санаторій, але цинги в мене немає, не переживайте", - наголосив він.

Це перше відео Сенцова з колонії за два останніх роки.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію. Цю інформацію підтвердив адвокат українця Дмитро Дінзе.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За час голодування він втратив 15 кг ваги.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції