У Мережі розміcтили повний переклад доповіді про вбивство Литвиненка

Доповідь займає 327 сторінок.

"Открытая Россия" переклала російською мовою всі 327 сторінок доповіді судді Роберта Оуена у справі про вбивство Олександра Литвиненка.

На сайті "Открытая Россия" для читання та копіювання розміщений файл із текстом доповіді.

Нагадаємо, Литвиненко помер від отруєння полонієм 23 листопада 2006 року. Як було встановлено, 1 листопада він зустрічався з Луговим і Ковтуном в готелі Millenium, на зустрічі пив чай, який, імовірно, і був отруєний.

Литвиненко отримав політичний притулок у Великобританії в 2001 році, до цього він піддавався переслідуванню з боку російських правоохоронних органів. Перебуваючи у Європі, колишній службовець ФСБ неодноразово критикував російську владу і президента Володимира Путіна.

У день оприлюднення звіту вдова вбитого співробітника ФСБ Олександра Литвиненка Марина закликала владу Великобританії ввести санкції проти президента РФ Володимира Путіна.

Водночас представник МЗС Росії Марія Захарова заявила про те, що підсумкова доповідь щодо винних у вбивстві Литвиненка є заангажованою

У зовнішньополітичному відомстві Великої Британії вирішили викликати посла РФ Олександра Яковенка через можливу причетність російської влади до злочину.

У Лондоні Володимира Путіна назвали ймовірним замовником вбивства Олександра Литвиненка

Російський президент міг особисто дати згоду на вбивство колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка. І це стверджують не опоненти Кремля. А один із найавторитетніших у світі - Королівський суд Лондона. Контроль наркотичного ринку, співпраця з мафіозі і педофілія. Через ці звинувачення на свою адресу Путін міг піти на злочин, йдеться у доповіді. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: