У Мережі з'явилося нове відео розкішного палацу соратника Януковича Юри Єнакієвського

Екс-регіонал підозрюється у незаконному збагаченні.

Народний депутат України Ігор Луценко оприлюднив нове відео маєтку колишнього соратника Януковича Юрія Іванющенка, більше відомого під прізвиськом Юра Єнакієвський.

За словами Луценка, розкішний палац екс-регіонала знаходиться у Кончі-Заспі під Києвом і його називають "Межигір'я-2".

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України відкрила кримінальну справу проти Іванющенка, підозрюючи його у незаконному збагаченні на 72 млн швейцарських франків та організацію заволодіння 170 млн грн. державних коштів, отриманих Україною від продажу квот Японії на викиди парникових газів згідно з Кіотським протоколом.

У ході досудового розслідування було накладено арешт на рахунки Юрія Іванющенка у банківських установах України та на належні йому транспортні засоби. У січні 2015 року він екс-регіонал був оголошений у розшук.

Але адвокати Іванющенка домоглися закриття кримінального провадження щодо розкрадання коштів. Справу закрили через "бездіяльність прокурора" Юрія Столярчука. Адвокат вказав на недодержання заступником генпрокурора розумного строку розслідування кримінального провадження і на те, що докази для доведення вини Іванющенка досі не встановлені, а підозру йому 29 грудня 2014 року ГПУ винесла передчасно.

Генпрокуратура вирішила подати скаргу у Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ. До винесення рішення цим судом Генпрокуратура не має наміру закривати кримінальне провадження проти Іванющенка.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: