У Мережі з'явився список прізвищ підозрюваних у "газовій справі" Онищенка

У документі детально описана роль кожного з учасників схеми.

У неділю, 4 червня, народний депутат України Сергій Лещенко опублікував повний список підозрюваних у так званій "газовій справі" нардепа Олександра Онищенка.

Список, який опублікував депутат в Facebook, міститься в тексті подання на арешт Онищенко, яке для розгляду у Верховній Раді підготував Спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький.

У відповідному документі детально описана роль кожного з учасників схеми, активними учасниками створення якої названо Інесу Кадирову і Валерія Пісного.

Також у списку засвітилися Сергієнко Олександр, Гречанюк Мар'яна, Свиченко Сергій, Кравченко Дмитро, Якимащенко Роман, Купрієнко Владислав, Копчук Ігор, Пігуляк Василь, Жицький Павло, Концелярук Олександр, Гарчева Катерина, Железняк Леся,  Рябошапка Олег, Іванов Микита, Смагалюк Юрій, Бистрицький Євген, Кабаєв Сергій, Фісун Володимир.

ВідеоРезонансні арешти учасників газових схем

 

15 червня детективами НАБУ і прокурорами САП у рамках розслідування корупційної схеми із перепродажу газу, видобутого в рамках спільної діяльності з державним підприємством "Укргазвидобування", було проведено 37 обшуків у Львові, Дніпропетровську та Києві. Фігуранти газової схеми завдали державі збитків на 3 млрд грн.

З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками і виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд грн – це несплачена сума ренти за користування надрами. Додамо, що одним з організаторів розкрадання державного газу називають народного депутата Олександра Онищенка.

Статті, які інкримінуються нардепу, передбачають покарання від 7 до 12 років ув'язнення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: