У мешканців Дарницького району може з'явитися поліклініка з бюджетним фінансуванням - Михайло Коротюк Вибори

Дата публікації
Перегляди
178
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У мешканців Дарницького району може з'явитися поліклініка з бюджетним фінансуванням - Михайло Коротюк

В новому лікарняному закладі запланований великий перелік медичних послуг.

Команда кандидата в депутати Київради по 24 округу (Дарницький  район, представляє ВО "Батьківщина") Михайла Коротюка розробила проект будівництва нової поліклініки для дорослих, по вулиці Вишняківській, 15, розрахованої на 300 відвідувачів за зміну.

"Поліклініка розрахована на широкий профіль повсякденних медичних послуг, має гнучке планування, а головне – бюджетне джерело фінансування, – зазначив Коротюк в інтерв'ю журналістам. – Необхідність у будівництві об'єктів соціальної інфраструктури в Дарницькому районі є очевидною. На окрузі, який включає більше 16 тисяч людей, немає жодної лікарні та поліклініки. Це нонсенс!"

В новому лікарняному закладі запланований великий перелік медичних послуг. Зокрема, він має вмістити діагностичне відділення з надсучасною апаратурою, хірургічне відділення, рентгенологічне відділення, жіночу консультацію, пункт невідкладної медичної допомоги, фізіотерапевтичні кабінети, аптеку, а також – зали для лікувально-оздоровчої фізкультури.

Наразі підготовлено всю проектну документацію, необхідну для початку будівництва. Втім, є одне "але". А саме – позиція київської влади. "Вже є готовий затверджений проект, підготовлено всі документи відповідно до будівельних норм, – розповідає Михайло Коротюк. – Проте, міська влада не сприяє цьому будівництву і не дає дозвіл на відведення землі під цей проект. Київрада в тому складі, який добуває свою каденцію, вперто ігнорує питання про новий медичний заклад".

За словами кандидата, в разі обрання його до міського представницького органу питання поліклініки на Вишняківській стане одним з головних пріоритетів в його депутатській діяльності.    

Дата публікації
Перегляди
178
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація