Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін наказав відбирати кримські землі у тих, хто не має російського громадянства

Правозахисники стверджують, що це — пряме порушення міжнародного права.

Відтепер особи, що не мають громадянства Російської Федерації, не мають права володіти землею. Відповідний Указ підписав президент Росії Володимир Путін, передає Кримська правозахисна група.

Указ президента РФ про землі в окупованому Криму
Оособи без громадянства Росії не зможуть володіти землями в Криму — указ Путіна

Правозахисники стверджують, що документи на право власності, що були видані в Україні, досі вважаються дійсними, адже Кримський півострів — територія країни. Зокрема, про це йдеться в декількох резолюціях ООН та інших міжнародних документах.

"У випадку, якщо розпочнуться спроби позбавити землі мешканців Криму, які не отримали паспорт РФ, дії окупаційної влади будуть вважатися порушенням права власності. Оскільки, виходячи з тексту документа, право власності може бути тільки у кримчан, які в умовах окупації отримали паспорт країни-окупанта, то Указ президента РФ є дискримінаційним", — пояснює експерт КПР Олександр Сєдов.

На його думку, такі нововведення — ще один метод примусу жителів Криму до отримання паспорта РФ, що є прямим порушенням 45 статті Гаазької конвенції.

Раніше повідомлялося, що окупаційна російська адміністрація на анексованому українському півострові Крим вирішила підрахувати "збитки" з 1991 року і виставити претензії щодо них офіційному Києву.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції