У міліції пояснили, чому так багато повідомлень про хибні замінування в Києві

У міліції пояснили, чому так багато повідомлень про хибні замінування в Києві

Київська міліція бореться з телефонними мінерами / Фото: ТСН.ua

МВС кажуть, що мають достатньо засобів для попередження трагедії.

Телефонними дзвінками про начебто замінування різних об'єктів Києва прагнуть створити атмосферу страху.

Про це заявила начальник прес-служби МВС України у Києві Ольга Білик.

"Одна з версій, яку розглядають правоохоронці у зв'язку з великою кількістю анонімних дзвінків про закладення вибухівки, є штучним створенням групою осіб панічних настроїв у столиці", - сказала вона.

Водночас Білик не виключила, що анонімні дзвінки можуть надходити від психічно хворих людей. "Одного зловмисника правоохоронці уже затримали. Це психічно нездоровий чоловік, якого помістили у спеціальний заклад для обстеження та лікування", - уточнила речниця київської міліції.

Білик також зазначила, що попри надзвичайно велику кількість повідомлень про мінування будівель, у міліції достатньо сил та засобів для своєчасного реагування на них.

Крім того, у МВС Києва додали, що ситуація із нібито замінуванням жодним чином не впливає на щоденну роботу столичних правоохоронців, зокрема щодо охорони громадського порядку, розкриття злочинів тощо", - заявила речниця.

Слід зазначити, що за даними столичної міліції упродовж поточного тижня надійшло 16 повідомлень про начебто замінування різних об'єктів у Києві.

Повʼязані теми:

Наступна публікація