Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мін’юсті пригрозили поскаржитися на НАБУ до генпрокурора, послів G7 і США

Приводом для скарги є обшуки у кабінеті одного з посадовців міністерства та вдома у працівника відомства.

Міністерство юстиції України поскаржиться на обшуки співробітниками Національного антикорупційного бюро до Генпрокуратури та міжнародним партнерам.

Про це заявила перший заступник міністра юстиції Наталія Бернацька на брифінгу.

"Ми направляємо заяву до генпрокурора про скоєння злочину, вимагаємо негайного розслідування, а також звертаємося до послів "Великої сімки" з інформацією про те, що відбувається, з викладенням фабули справи і незаконних дій НАБУ в будівлі Мін'юсту", - наголосила вона.

Водночас у Міністерстві пообіцяли поскаржитися на дії НАБУ колегам зі США.

"Також ми звертаємося до Мін'юсту США, який каже, що має договір про співробітництво з НАБУ, та заявляємо, що на Мін'юст України вчиняються тиск і дії, що не відповідають жодним нормам національного і міжнародного законодавства", - додала Бернацька, зауваживши, що обшук проводили троє працівників НАБУ.

Окремо Бернацька розповіла, що після обшуків в Мін'юсті детективи прийшла зі слідчими діями додому до керівника секретаріату урядового уповноваженого, який представляє Україну в ЄСПЛ.

"Там ухвала суду була. Але обшук почався без адвокатів. І коли вона намагалася викликати адвокатів, їх ніхто не хотів шукати. Після того як вони приїхали, їх ніхто не хотів впускати. Провели обшук в автомобілі, приміщенні", - резюмувала вона.

Нагадаємо, раніше співробітники НАБУ провели обшуки в кабінеті одного з посадовців Міністерства юстиції, а також вдома у працівника відомства. У бюро наголошують на законності таких слідчих дій. За словами ж Бернацької, дії детективів були незаконними і під час обшуків могли викрасти певні документи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції