У Мін’юсті знайшли коробки з прихованими листами щодо "схематозів" - Малюська

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Працівники міністерства "фільтрували" документацію і "зливали" інформацію зацікавленим особам.

У Міністерстві юстиції України знайдено приховану вхідну кореспонденцію щодо корупційних схем.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр юстиції Денис Малюська.

"Знайшли кілька ящиків прихованої вхідної кореспонденції, яка несла ризики для схематозників, та яку співробітники Мін’юсту, відповідальні за діловодство міністерства, сховали імовірно на замовлення третіх осіб. Судячи з усього, на вхідній кореспонденції був встановлений корупційний фільтр: на якихось документах проставляли "мінус" і він ховався, а потім і знищувався. Про якісь інші важливі документи повідомляли сторонніх зацікавлених осіб. А зовсім нікому не потрібний хлам одразу брався у офіційну роботу", - написав він.

малюська знайшов листи
Facebook/Денис Малюська

За словами Малюськи, майже усі документи були "відфільтровані" до його приходу в міністерство. Водночас він зазначив, що є і "кілька свіжих".

"Приношу свої вибачення перед тими, хто не отримав вчасні відповіді на свої повідомлення та скарги. Очищення влади триває. Правоохоронні органи повідомлені. Ми обов’язково зреагуємо та приведемо до тями тих, хто ще не зрозумів, що країна змінилася", - резюмував він.

Знайшли кілька ящиків прихованої вхідної кореспонденції, яка несла ризики для схематозників, та яку співробітники...

Опубликовано Denis Malyuska Вторник, 5 ноября 2019 г.

Нагадаємо, раніше очільник Мін’юсту розповів, як Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, займалось рейдерством. До корупційної схеми також було залучено державну систему електронних торгів СЕТАМ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції