У Мінцифри анонсували запуск двох десятків електронних послуг до кінця року

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Мінцифри анонсували запуск двох десятків електронних послуг до кінця року

Фото: УНІАН

Послуги будуть доступні на державному порталі "Дія".

До кінця 2019 року на порталі державних послуг онлайн "Дія" запустять близько 20 електронних послуг.

Про це на бізнес-форумі розповів заступник міністра цифрової трансформації України з питань розвитку IT-галузі Олександр Борняков, пише УНІАН.

"Зараз він вже працює (сайт "Дія" – ред.). Ви можете зайти на нього. Однак великий реліз буде в листопаді, і у нас є мета до нового року запустити приблизно 20 послуг, щоб можна було користуватися вже цим новим сайтом", - сказав заступник міністра.

Однією з перших послуг на порталі стане реєстрація фізичних осіб-підприємців онлайн, а далі ця функція стане доступна і для реєстрації товариств.

Також запустять послугу "електронного резидентства".

"Ми хочемо зробити велику річ, тому що ми дійсно робимо це дуже швидко. Ми будемо робити е-резидентство - це відкриття бізнесу для тих, хто не може приїхати до країни, для тих українців, які за кордоном, але хочуть працювати з Україною ... Якщо вони хочуть якимось чином займатися бізнесом і мати представництво в Україні, вони можуть це зробити, не приїжджаючи до України", - зазначив Борняков.

Нагадаємо, Кабмін ухвалив низку рішень, що дозволяють запустити перші цифрові послуги з реалізації концепції "Держава у смартфоні".

Наприкінці вересня Мінцифри презентувало бренд цифрової держави "Дія", що поєднує в єдиному електронному форматі всі надані українцям держпослуги.

Крім того, Мінцифри заявило, що протягом п'яти років переведе надання всіх послуг у цифровий формат, а за три роки Україна увійде у ТОП-3 країн у сфері відкритих даних у світі. Прем'єр-міністр Олексій Гончарук назвав метою Кабміну перекладання надання всіх послуг в онлайн-режим до 2024 року.

Зазначимо, що надання державних електронних послуг в Україні діє вже кілька років, та ж реєстрація ФОП. Перелік усіх е-послуг можна знайти на урядовому порталі.

Перестати друкувати: Рада ухвалила закон про перехід на електронний документообіг

Перестати друкувати: Рада ухвалила закон про перехід на електронний документообіг

 

Наступна публікація