У Мінекономрозвитку очікували відставки заступниці міністра через запланований декрет

Кубів подякував чиновниці за співпрацю.

Для Мінекономрозвитку звільнення заступниці міністра Юлії Клименко не стало несподіванкою. У розповсюдженому коментарі відомство зазначає, що очікували на таке рішення у зв'язку з запланованою декретною відпусткою чиновниці.

"Я вдячний Юлії за те, що вона залишалася з командою у часи нестабільності та невизначеності, попри очікуване поповнення в сім'ї. Завдяки Юлії, Мінекономрозвитку стало прикладом оптимізації та підвищення ефективності роботи державного органу. Нам дуже не вистачатиме її досвіду та енергії, але я розумію, що сьогодні вона потрібна своїй родині більше. Ми домовились, що Юлія буде і надалі консультувати мене щодо продовження системних змін, які вона започаткувала", - зазначив перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів.

Також у відомстві перелічили здобутки Юлії, які їй вдалося втілити за 14 місяців роботи. Серед них створення офісу ефективного регулювання, електронізація надання усіх послуги у сфері ЗЕД, ліквідація цінової інспекції, скорочення реєстру адмінпослуг, створення стратегії розвитку МСБ до 2020 року. Крім того разом з командою Клименко зробила внесок у радикальне реформування внутрішньої структури міністерства. Зокрема, у 2015 році значно скоротили апарат Міністерства, було усунено дублювання функцій департаментів.

"Саме завдяки Юлії, в Україні нарешті запрацювала низка європейських програм з розвитку малого та середнього бізнесу. Зокрема, COSME та EU4biz, в рамках якої відкрились 15 регіональних центрів розвитку малого та середнього бізнесу", - резюмується у коментарі.

Раніше Юлія Клименко заявила, що йде з посади заступника міністра. Вона зазначила, що написала заяву давно – ще коли звільнився Абромавичус – але залишилась на кілька місяців, аби завершити низку починань.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: