У Міненерго РФ анонсували продовження перемовин між Україною, ЄС та Росією щодо транзиту газу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Точна дата перемовин ще не узгоджена.

Тристоронні перемовини між РФ, Україною та Європейским Союзом щодо транзиту газу можуть відбутися у другій половині листопада.

Про це повідомив журналістам міністр енергетики РФ Олександр Новак, пише у вівторок, 23 жовтня, ТАСС.

"Поки дата не узгоджена остаточно. Можливо, що це буде друга половина листопада", - припустив він.

Нагадаємо, у вересні представники "Газпрому" не з'явилися на тристоронні переговори у Брюсселі щодо транзиту газу територією України.

Перший раунд газових переговорів відбувся у липні у Берлині і, за словами віце-президента Єврокомісії з питань енергетичного союзу Мароша Шефчовича, він був успішним. Головним його результатом, як відзначив єврокомісар, стало започаткування нового тристороннього переговорного процесу між Україною, ЄС та РФ з питань транспортування російського газу.

Необхідність тристоронніх перемовин викликана тим, що у лютому 2018 року Стокгольмський арбітраж вирішив, що "Газпром" зобов'язаний виплатити "Нафтогазу" $4,63 млрд за недопоставку газу за транзитним договором, а з урахуванням боргу української компанії за поставлений газ ($2 млрд) - $2,6 млрд. Після цього рішення "Газпром" заявив про намір розірвати контракти з "Нафтогазом" на постачання і транзит газу.

ВідеоЯк російські "Газпром" та "Роснефть" хитають ціни на заправках в Україні

Із початку осені ціни на пальне в Україні значно зросли. Серед причин - зростання ціни на нафту та здешевлення гривні, але є ще і звані суб’єктивні причини. Виявляється, левову частку паливного ринку України все ще контролює держава-агресор. 

Як російські "Газпром" та "Роснефть" хитають ціни на заправках в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції