У Міноборони діють зрадники, які "зливають" Росії інформацію про АТО

У Міноборони діють зрадники, які "зливають" Росії інформацію про АТО

Серед українських військових діють зрадники

Серед прикордонників також є зрадники: в Одесу перед бійнею пропустили спецпотяг із Криму, напханий бойовиками.

Запізніла антитерористична операція, активний початок якої затримували зрадники, призведе до значних жертв. Таку думку висловив в інтерв'ю ТСН.Тиждень колишній боєць спецпідрозділу "Сокол" Віктор.

"Будуть жертви не десятки людей, а призведуть до жертв до тисячі осіб. Вже нереально її (АТО, - ред.) провести, нормально провести, відновити порядок на території України без великих втрат", - зауважив колишній спецпризначенець.

За його словами, операція мала б початися раніше - тоді втрати були б мінімальні. Але нерішучість влади майже нівелювала безкровний кінець і, можливо, навіть успіх цієї спецоперації.

Розпочати повномасштабну операцію не давали зрадники. Зокрема, Віктор розповів про зраду серед українських військових, коли на початку антитерористичної операції розстріляли бійців "Альфи" у Слов'янську.

На той момент група АТО була знята з Луганська і повинна була передислокуватися в Слов'янськ на з'єднання з групою ВДВ, але тоді пішов витік інформації.

"Вони знали, що їде хтось серйозний. Злагодженість цієї роботи говорить про те, що у них є якийсь зв'язок зі старшими офіцерами Міноборони, які чітко володіли інформацією, що буде йти група спеців на з'єднання з ВДВ", - зауважив Віктор.

Зрадники серед силовиків "здали" Росії дату початку АТО на Донбасі

Зрадники серед силовиків "здали" Росії дату початку АТО на Донбасі

Коли бійці "Альфи" під'їхали на блокпост - почався обстріл з усіх сторін. Поруч стояли декілька БТРів з повітряно-десантними військами.

"Стоять БТР, повні ВДВ, і вони не зробили жодного пострілу. Потім ми дізналися, що їм дали наказ про нейтралітет. Вони знали, що буде бій", - констатував екс-боєць "Соколу".

Зрада на зраді - так описує ситуацію Віктор. Мовляв, коли в Слов'янську йдуть бої, в іншій частині держави на посадах працюють диверсанти. Так, нібито з Сімферополя до Одеси відправили спецпоїзд, який не оглядали прикордонники.

"Наш інформатор зателефонував і повідомив, що в поїзд завантажується велика кількість досить серйозних хлопців. Інформація підтвердилася по Одесі та все, що ми змогли нарахувати, це близько 300 хлопців. Тут виникає дуже багато питань до прикордонних військ. Цей поїзд не був оглянутий і особи не були виявлені", - розповів Віктор.

Кінець цієї історії українці побачили в Одесі 2 травня, коли проросійські бойовики влаштували криваву бійню, напавши на мирний мітинг за єдність України.

Зазначимо, що одна з численних версій провокації в Одесі - це спроба Москви відвернути увагу від успішних дій української армії на Донбасі.

Активну фазу АТО з ліквідації терористів у Слов'янську та Краматорську українські силовики розпочали зранку у п'ятницю, 2 травня. Цього разу без попередження через медіа, як це було в середині квітня. Хоча очевидці кажуть, що рухомий рядок з текстом, що Україна готує наступ, крутили на російських телеканалах ще напередодні ввечері.

Може, цей витік інформації і дає відповідь: чому операція не вийшла блискавичною.

Нагадаємо, що на Сході України триває антитерористична операція. Кільце навколо Слов'янська стискається, а Краматорськ вже патрулює "Альфа". Спецпризначенцям та Нацгвардії вдалося відвоювати деякі стратегічні обєкти.

Кореспондент ТСН Сергій Гальченко

Повʼязані теми:

Наступна публікація