У Міноборони пояснили, чому референдум про членство України в НАТО поки що не на часі

Спочатку треба провести реформи, наголошують у відомстві.

Україні передусім потрібно провести необхідні реформи і лише тоді порушувати питання про членство в НАТО на референдумі.

Про це заявив заступник міністра оборони з питань євроінтеграції Ігор Долгов, який протягом 5 років був послом України при НАТО, під час онлайн-конференції "Європейської правди".

При цьому, як зазначив заступник міністра, "референдум – це не є must (необхідність англ.) для того, щоб стати членом НАТО".

"Всенародний референдум – це, очевидно, шлях справедливий, чесний, відкритий і прозорий, коли кожен громадянин зможе висловити свою думку. Чому це питання не поставити зараз? Нам треба спочатку провести реформу, треба зробити так, щоб не тільки ми хотіли, а щоб НАТО хотіло і було готове прийняти нас в якості нового члена", - сказав він.

При цьому, за словами Долгова, зараз першочерговим завданням є відновлення територіальної цілісності України.

Нагадаємо, раніше президент Польщі Анджей Дуда запросив Україну взяти участь у саміті НАТО, який відбудеться у Варшаві у 2016 році. Президент України Петро Порошенко підтвердив готовість української сторони брати участь в заходах НАТО в 2016 році. До того ж він наголосив, що Україна конкретними кроками прокладає шлях для реалізаціях взаємосумісності з силами НАТО.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: