Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Міноборони РФ здивувалися заяві Німеччини про 100 тис. солдат у "Заході-2017"

Росія раніше заявляла лише про 13 тис. військових, але в НАТО запевняли, що ці дані навряд імовірні.

Заява міністра оборони ФРН Урсули фон дер Ляйен про участь 100 тисяч військових у російсько-білоруських навчань "Захід-2017" викликала "подив" у Міноборони РФ.

Про це повідомив офіційний представник російського військового відомства Ігор Конашенков, передає ТАСС.

"Ми здивовані заявами глави військового відомства ФРН пані Урсули фон дер Ляйен, яка публічно оперує взятими зі стелі цифрами про нібито 100 тисяч російських військовослужбовців, які залучаються на навчання" Захід-2017 "і прихованих у зв'язку з цим загрози Європі. Німецька сторона своєчасно отримала і має всю вичерпну інформацію про задум, оборонний характер і реальної чисельності залучених до навчання "Захід-2017" російських військ", – сказав Конашенков.

За його словами, докладні відомості про навчання надавалися Німеччині як білоруською стороною, так і безпосередньо військовому аташе при посольстві ФРН в Москві під час спеціального брифінгу 29 серпня заступником міністра оборони РФ Олександром Фоміним в присутності сотень іноземних журналістів.

"Більш того, начальник Генерального штабу ЗС РФ генерал армії Валерій Герасимов буквально позавчора в Баку в ході зустрічі з главою Військового комітету НАТО додатково поінформував генерала Петра Павела про навчання" Захід-2017 ", наголосивши, що вони мають плановий характер і не спрямовані проти третіх країн", – сказав представник Міноборони РФ.

"Важко уявити, що колеги пані Урсули фон дер Ляйен по НАТО, з інших зацікавлених німецьких відомств або власні підлеглі свідомо вводять в оману главу Міноборони ФРН. Набагато легше припустити зворотне", - додав він.

Раніше представник військового відомства ФРН Йенс Флосдорф, коментуючи заяву Урсули фон дер Ляйен про кількість нібито залучених до навчань "Захід-2017" військовослужбовців, пояснив, що йдеться про оцінки експертів Північноатлантичного альянсу.

ВідеоРосійсько-білоруські навчання світові ЗМІ охрестили репетицією війни в Європі

Нагадаємо, незабаром на території Росії та Білорусі стартують навчання "Захід-2017". Вони триватимуть від 14 до 20 вересня. Росія заявила, що участь у тренуваннях візьмуть 13 тисяч військових, однак на Заході цим підрахункам не довіряють, вважаючи, що участь у ньому візьмуть близько 100 тисяч. Також у НАТО стурбовані тим, що ці навчання не є прозорими, на них не пропускають представників ЗМІ.

У зв'язку з цими навчання Держприкордонслужба заявила про посилення кордонів України біля Росії та Білорусі. А президент України Петро Порошенко заявив, що під виглядом стратегічних командно-штабних навчань не виключається створення нових ударних угруповань російських військ для вторгнення на територію України

Залиште свій коментар

Вибір редакції