У Міноборони розповіли, коли відправлять в зону АТО мобілізованих у січні бійців

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Міноборони розповіли, коли відправлять в зону АТО мобілізованих у січні бійців

Бійців ретельно готуватимуть до бойових дій / УНІАН

Навчатимуть військових інструктори, які брали участь у бойових діях.

Мобілізованих у січні 2015 року бійців відправлятимуть у зону АТО лише після 50-денної підготовки. Про це заявила спікер Міноборони Вікторія Кушнір.

За її словами, через завчасне проведення мобілізації бійців планують серйозно підготувати до бойових дій. Загалом навчання перед відправкою до зони бойових дій триватиме 50 днів – по 25 на підготовку на базі навчальних центрів ЗСУ та ще 25 – на бойове злагодження. Тобто відправити на Донбас бійців, мобілізованих 20 січня, мають не раніше березня.

"Мобілізовані пройдуть обов'язкову 25-денну підготовку на базі навчальних центрів Збройних Сил України. Після цього з ними проведуть бойове злагодження у складі підрозділів, яке теж буде продовжуватися 25 днів. Тільки після закінчення навчання, бойового злагодження, забезпечення всім необхідним спорядженням, зброєю і військовою технікою мобілізовані будуть спрямовані для виконання завдань", - цитує слова Кушнір видання "Ліга.Новости".

Також вона розповіла про те, хто саме потрапить під чергову хвилю мобілізації.

"Під чергову хвилю мобілізації підпадуть ті ж самі категорії громадян, що і під третю, другу і першу. Це військовослужбовці запасу віком від 25 до 60 років, у яких є військово-облікова спеціальність Сухопутних військ: танкісти, артилеристи, десантники, піхотинці, зв'язкові, ремонтники, водії, механіки різних систем озброєння, фахівці з питань логістики, радіоелектронної боротьби, радіаційного, хімічного, біологічного захисту і так далі", - підсумувала речник Міноборони.

Як повідомлялося раніше, у РНБО опублікували графік мобілізації українців у Збройні сили

Наступна публікація