У Міноборони зізналися, що переговори щодо звільнення сміливої української льотчиці зірвалися

Дата публікації
У Міноборони зізналися, що переговори щодо звільнення сміливої української льотчиці зірвалися

Мужню льотчицю могли вивезти до Росії / Комсомольская правда

Нині невідомо, де терористи утримують Надію Савченко.

Зв'язок із полоненою льотчицею Надією Савченко втрачено. Родичі не відкидають, що її вже вивезли до Росії. У Міноборони про це нічого не знають, і лише додають, що їм теж не відомо, де терористи утримують жінку-офіцера. Савченко взяли в полон бойовики ЛНР 17 днів тому. Кремлівська пропаганда тут же охрестила її снайпером, яка, нібито, убила російських журналістів, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сама ж полонена на допиті в терористів проявила свою патріотичну позицію і не виказала жодної таємної інформації про кількість та дислокацію української армії.

Обіцянку не плакати мати офіцера-заручниці вже ледь стримує. Каже, що усі губи обкусала від хвилювання. 76-річна Марія Савченко щодня оббиває пороги чиновників. Із дому виходить із надією і повертається у розпачі.

31-річна штурман Надія Савченко на Луганщину поїхала з власної волі. Воювала майже місяць у складі батальйону "Айдар", нарівні з чоловіками, поки не потрапила в полон під луганським містечком Щастя.

Прославилася жінка-офіцер патріотичною позицією під час допиту в терористів. Терористи дали поспілкуватися полоненій Савченко лише із молодшою сестрою Вірою. Тоді бойовики зізналися, що утримують льотчицю донські козаки в Донецьку.

 

Тепер про Надію вже нічого невідомо. Звязку із Савченко немає і в Міноборони. Тут сподівалися її звільнити ще тиждень тому. Проте перемови з бойовиками "ЛНР" та "ДНР" зірвалися, а про причини у Міноборони не кажуть. Повідомляють, що сьогодні в полоні перебуває 29 українських військових. Для їхнього звільнення створили спеціальну робочу групу та розмістили на сайті міністерства номери телефонів для тих, хто може допомогти з інформацією. Вимоги терористів, додають, незмінні - це обмін, тобто за полонених військових бойовики хочуть своїх поплічників, захоплених українською армією. Поки що лише 10 українських військових терористи звільнили з полону.

Нагадаємо, що раніше терористи були готові обміняти героїчну льотчицю на чотирьох бойовиків

Кореспонденти ТСН Валентина Мудрик та Олександр Шилко.

Близькі втратили зв'язок з полоненою льотчицею Надією Савченко

Близькі втратили зв'язок з полоненою льотчицею Надією Савченко
Наступна публікація