Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Міноборони зізналися, що переговори щодо звільнення сміливої української льотчиці зірвалися

Нині невідомо, де терористи утримують Надію Савченко.

Зв'язок із полоненою льотчицею Надією Савченко втрачено. Родичі не відкидають, що її вже вивезли до Росії. У Міноборони про це нічого не знають, і лише додають, що їм теж не відомо, де терористи утримують жінку-офіцера. Савченко взяли в полон бойовики ЛНР 17 днів тому. Кремлівська пропаганда тут же охрестила її снайпером, яка, нібито, убила російських журналістів, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сама ж полонена на допиті в терористів проявила свою патріотичну позицію і не виказала жодної таємної інформації про кількість та дислокацію української армії.

Обіцянку не плакати мати офіцера-заручниці вже ледь стримує. Каже, що усі губи обкусала від хвилювання. 76-річна Марія Савченко щодня оббиває пороги чиновників. Із дому виходить із надією і повертається у розпачі.

31-річна штурман Надія Савченко на Луганщину поїхала з власної волі. Воювала майже місяць у складі батальйону "Айдар", нарівні з чоловіками, поки не потрапила в полон під луганським містечком Щастя.

Прославилася жінка-офіцер патріотичною позицією під час допиту в терористів. Терористи дали поспілкуватися полоненій Савченко лише із молодшою сестрою Вірою. Тоді бойовики зізналися, що утримують льотчицю донські козаки в Донецьку.

 

Тепер про Надію вже нічого невідомо. Звязку із Савченко немає і в Міноборони. Тут сподівалися її звільнити ще тиждень тому. Проте перемови з бойовиками "ЛНР" та "ДНР" зірвалися, а про причини у Міноборони не кажуть. Повідомляють, що сьогодні в полоні перебуває 29 українських військових. Для їхнього звільнення створили спеціальну робочу групу та розмістили на сайті міністерства номери телефонів для тих, хто може допомогти з інформацією. Вимоги терористів, додають, незмінні - це обмін, тобто за полонених військових бойовики хочуть своїх поплічників, захоплених українською армією. Поки що лише 10 українських військових терористи звільнили з полону.

Нагадаємо, що раніше терористи були готові обміняти героїчну льотчицю на чотирьох бойовиків

Кореспонденти ТСН Валентина Мудрик та Олександр Шилко.

ВідеоБлизькі втратили зв'язок з полоненою льотчицею Надією Савченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції