Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінську на переговорах щодо Донбасу Кучму замінив радник президента

Офіційно очільника Тристоронньої контактної групи повинен призначити президент України.

У вівторок, 16 жовтня, переговори Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі у Мінську українську сторону представляє радник президента, дипломат Руслан Демченко.

Про це заявила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко, пише "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні відбувається засідання Тристоронньої контактної групи, а також робочих підгруп у Мінську. Сьогодні Україну під час цього засідання представляє дипломат і радник президента Руслан Демченко", – повідомила вона.

За словами Геращенко, Петро Порошенко призначить представника України в ТКГ пізніше.

"Саме президент України і повинен оголосити це прізвище. І 100% це буде патріотична, професійна людина, яка буде гідно представляти позицію України в Мінську", – додала вона.

Нагадаємо, 2 жовтня в Мінську відбулося засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі, яке стало останнім для екс-президента Кучми як голови української делегації. Кучма подякував учасникам переговорів, а також білоруській стороні, котра приймає та організовує процес.

ВідеоКучма йде з посади представника України в Тристоронній контактній групі

Екс-президент іде з посади представника України в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на сході, яку очолював з 2014 року. Сьогодні другий президент України сказав, що піде, коли досягне критичного віку. Влітку йому виповнилося 80. І це нібито - той самий "критичний вік". 

Кучма йде з посади представника України в Тристоронній контактній групі

Кучма рекомендував призначити його наступником Руслана Демченка - дипломата і радника президента Петра Порошенка.

Зауважимо, Кучма був представником України у ТКГ від 8 липня 2014 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції