У Мінську РФ схиляє Україну до затвердження "формули Штайнмаєра"

Пізніше тристороння контактна група має її "парафіювати".

У Мінську Росія намагається просунути затвердження "формули Штайнмаєра".

Про це заявила представник України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ольга Айвазовська у Facebook.

"Щодо дискусії в Мінську, то вона вдруге поспіль отримує цікаве русло. РФ намагається схилити нашу підгрупу до того, щоб саме ми затвердили т.зв. формулу Штайнмаєра, а тристороння контактна група її "парафіювала". Звісно, українська сторона не може на це піти, так як глави держав "норманської четвірки" дали доручення 4-м міністрам закордонних справ розробити Дорожню карту до кінця листопада, частиною якої будуть як безпекові позиції, так і політичний блок", - зауважила Айвазовська.

"У мене особисто складається враження, що росіяни тактично намагаються звільнити міністра Лаврова (міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова -ред) від надзавдання узгодити документ в "нормандському форматі" на їх умовах і вийти на спільний документ клином через Мінський формат в частині політичного блоку. А тут не простіше", - резюмувала вона.

Нагадаємо, під час зустрічі попередньої зустрічі тристоронньої контактної групи щодо Донбасу учасникам не вдалося досягти консенсусу з основних питань. Нові ділянки безпеки на лінії зіткнення не були узгоджені. Точні терміни розведення сил у Станиці Луганській також не визначені.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: