У Мінську закінчилася зустріч контактної групи: погодили 12 ділянок для розмінування

У політичній підгрупі поки не вдалося досягти угоди з виборів.

Тристороння контактна група в Мінську закінчила свою роботу на сьогодні.

Про це у Facebook повідомила прес-секретар екс-президента Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

За підсумками зустрічі можна констатувати, що основне завдання, яке стоїть зараз перед гуманітарної підгрупою - це звільнення полонених, в першу чергу - тих, хто хворий і поранений. 22 грудня на засіданні Тристоронньої контактної групи буде заслухано спеціальний доповідь представників гуманітарної підгрупи з цього питання. Україна сподівається, що на цьому засіданні буде досягнутий істотний прогрес.

Підгрупа з безпеки погодила для розмінування 12 ділянок.

У політичній підгрупі поки не вдалося досягти угоди з основних питань, зокрема, з питання проведення виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей. Ключовою складовою можливого консенсусу є повне припинення бойових дій. Це ж умова є обов'язковою для проведення розмінування.

Міжнародні гуманітарні організації, як і раніше, не мають доступу до непідконтрольним Україні районах Донецької і Луганської областей. Міжнародний Комітет Червоного Хреста готовий взяти участь в пошуку зниклих без вести на Донбасі.

Українська сторона звертає особливу увагу на екологічну ситуацію, яка склалася в результаті бойових дій на Донбасі. Для моніторингу цього питання можуть бути запрошені експерти спеціальної міжнародної місії.

Тристороння контактна група закінчила свою роботу на сьогодні.За підсумками зустрічі можна констатувати наступне:1....

Posted by Darka Olifer on Tuesday, December 15, 2015

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: