У Мінську завершилася зустріч Контактної групи. Результатів немає

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Мінську завершилася зустріч Контактної групи. Результатів немає

Засідання Контактної групи проводилося за закритими дверима. / thekievtimes.ua

Учасники зустрічі роз'їхалися, не зробивши жодних заяв для преси.

Зустріч тристоронньої Контактної групи по врегулюванню ситуації в Україні, яка проходила в Мінську 31 січня, завершилася безрезультатно. Підсумковий документ підписаний не був.

Про це заявив представник бойовиків "ЛНР" Владислав Дейнего.

"Зустріч завершилася. Обговорення документа продовжується", - сказав Дейнего РИА Новости, відповідаючи на питання про підсумки зустрічі.

Учасники зустрічі роз'їхалися, не зробивши жодних заяв для преси, а саме засідання Контактної групи проводилося за закритими дверима.

Представники бойовиків Дейнего і Пушилін покинули будинок прийомів білоруського МЗС раніше за інших і поїхали в аеропорт, повідомляє Інтерфакс.

У засіданні брали участь колишній президент України Леонід Кучма, спецпредставник ОБСЄ Хайді Тальявіні, посол Росії в Києві Михайло Зурабов, а також представники бойовиків Денис Пушилін і Владислав Дейнего.

У зустрічі брав участь і лідер громадської організації "Український вибір" Віктор Медведчук. Згідно з розпорядженням голови СБУ, він є спецпредставником з гуманітарних питань у рамках тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Сході України.

У Мінську зібралася тристороння контактна група із врегулювання ситуації на Сході України

У Мінську зібралася тристороння контактна група із врегулювання ситуації на Сході України

Наступна публікація