Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві на Кримському мосту вивісили банер на підтримку Сенцова

Український бранець Кремля голодує вже 87 дні.

У Москві на Кримському мосту невідомі вивісили банер на підтримку українського політв’язня, режисера Олега Сенцова, якого незаконно утримують у РФ.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook Вікторія Івлева.

"Сенцов. Вісімдесят сьомий. Сьогодні рано-вранці на Кримському мосту в Москві з'явився ось такий банер. І не треба думати, що в Росії немає вільних, небайдужих і совісних людей", - наголосила вона.

Також Івлева закликала підписати петицію про обмін ув'язнених Росії і України.

СЕНЦОВ. ВОСЕМЬДЕСЯТ СЕДЬМОЙ Сегодня рано утром на Крымском мосту в Москве появился вот такой банер. И не надо думать,...

Опубликовано Victoria Ivleva Вторник, 7 августа 2018 г.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. 

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію

Омбудсмен Людмила Денісова протягом п'яти днів намагалася зустрітися із Сенцовим, однак їй відмовили навіть у відеозв'язку.

ВідеоРосійський кінокритик влаштував у Москві одиночний пікет на підтримку Сенцова

Олексій Медвєдєв напередодні написав у соцмережі, що у проведенні мирного мітингу суд відмовив. Тож Медвєдєв закликав усіх, хто хоче, аби Олег жив, прийти до пам'ятника Грибоєдову і поставити у воду квіти. До акції на підтримку незаконно заґратованого українського кінорежисера долучилися півсотні людей, які у різний час приносили живі квіти.

Російський кінокритик влаштував у Москві одиночний пікет на підтримку Сенцова

Раніше Дінзе повідомляв, що у Олега Сенцова значно погіршився стан здоров'я. За словами адвоката, у нього сильно знизився гемоглобін, що призвело до анемії, а також дуже низький пульс - близько 40 ударів на хвилину. У Олега погано з серцем, і його два рази намагалися умовити виїхати до лікарні. Однак голодування він припиняти не збирається.

Вибір редакції