У Москві остаточно сформулювали, чого хочуть від зустрічі "нормандської четвірки"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Володимир Путін серйозно налаштований на переговори, зазначив Дмитро Пєсков.

У Кремлі ставлять своїм завданням під час зустрічі лідерів країн-учасниць "нормадского формату" довести "безальтернативність виконання мінських домовленостей" і не допустити їхніх змін, повідомляє ТАСС.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

За його словами, у Володимира Путіна "серйозний настрій". "Очікування одне - сприяти врегулюванню внутрішньоукраїнського конфлікту на південному сході цієї країни. Забезпечити ще раз загальне розуміння безальтернативності виконання мінських домовленостей, не допустити спроби якогось розмивання мінських домовленостей", - зазначив Пєсков.

Як повідомлялося, прес-служба президента Володимира Зеленського підтвердила, що зустріч лідерів України, Німеччини, Франції і Росії в "нормандському форматі" відбудеться 9 грудня. Згодом цю дату підтвердили в Кремлі.

16 вересня президент України Володимир Зеленський назвав три основні питання, які будуть обговорюватися на саміті – звільнення полонених за принципом "усіх на всіх", розведення військ на всій лінії фронту, а також умови проведення місцевих виборів на окупованих територіях.

При цьому в Кремлі раніше зазначили, що під час зустрічі в "нормандському форматі" її учасники можуть ухвалити документ, "який нічим не зобов'язує". "Це необов'яковий документ, необов'язкова угода. Можна очікувати, що в ній будуть зафіксовані якісь точки, за якими є загальне розуміння", - повідомив Пєсков.

Залиште свій коментар

Вибір редакції