Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві затримали учасників акції проти "болотної справи"

Вона приурочена до четвертої річниці заворушень на Болотній площі.

Поліція затримала кількох учасників акції протесту проти так званої "болотної справи", яка відбувається на Болотній площі в Москві.

Першою затримали активістку, яка вийшла на одиночний пікет з плакатом "Фабрикація болотної справи – державний злочин". Дівчина відмовилася пред'явити паспорт, після чого її відвезли у відділок для встановлення особи. Трохи пізніше ОМОН затримав ще трьох людей з плакатами "Свободу героям 6 травня", вже не питаючи у них документи. Всього в акції беруть участь близько 100 осіб. Вони виступають за звільнення всіх фігурантів "болотної справи", які залишаються в місцях позбавлення волі.

Акції в підтримку фігурантів "болотної справи" також проходять в Петербурзі, Єкатеринбурзі, Воронежі та інших містах.

Вона приурочена до четвертої річниці заворушень на Болотній площі, які стали приводом для порушення справи. Зіткнення між опозиціонерами і міліцією на Болотній площі відбулися 6 травня 2012 року.

Акція протесту була приурочена до інавгурації президента Володимира Путіна. В ході безладів постраждали близько ста осіб. Було порушено справу про масові заворушення. В рамках розслідування цієї справи було затримано 35 активістів. Деяких з них згодом амністували, а деякі отримали реальні терміни. У місцях позбавлення волі залишаються близько 10 чоловік.

Нагадаємо, що у Росії обвинувачений по "болотній справі" Іван Непомнящий засуджений до 2,5 років колонії загального режиму.

Його визнали винним в участі у масових заворушеннях та застосуванні насильства до представника влади. Прокурор просив засудити підсудного до 3,5 років позбавлення волі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції