Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МВФ переконують, що Україна має знайти рішення для деполітизації формування ціни на газ

Представник Фонду також це назвав "критично важливим", насамперед для України.

Україна досягла відчутного прогресу в досягненні цілей програми співпраці з МВФ, однак для її успішного продовження необхідно уникнути політизації питання щодо формування ціни на газ.

З такою заявою виступив у п'ятницю під час брифінгу в Вашингтоні керівник Європейського департаменту МВФ Пол Томсен, - пише Укрінформ.

"Україна здійснила значний прогрес у дуже складній ситуації, зокрема, у вирішенні макроекономічних викликів", - підкреслив представник МВФ.

Він зазначив, що багато було зроблено, в тому числі, в одній із ключових сфер – ціноутворення на внутрішньому ринку енергоносіїв. Водночас, за його словами, останнім часом це питання знову почало політизуватися.

ВідеоПарубій розкрив подробиці переговорів з МВФ

Якщо в Україні створять Антикорупційний суд, підняття тарифів на комунальні послуги для населення можуть відтермінувати. Про це спікер Андрій Парубій веде переговори з МВФ та Венеційською комісією.

Парубій розкрив подробиці переговорів з МВФ

"Ми занепокоєні тим, що ціни на енергоносії знову перетворились на політичне питання. На наш погляд, дуже важливо, щоб Україна повернулася до політики деполітизації процесу прийняття рішень у питанні цін на енергоносії", - наголосив Томсен.

Представник Фонду також назвав "критично важливим", насамперед для України, продовжувати програму взаємодії з Міжнародним валютним фондом.

Раніше повідомлялося, що до кінця весни 2018 року може відбутися перегляд програми розширеного фінансування Міжнародного валютного фонду для України. Київ отримає черговий транш кредиту лише за умови успішного втілення реформ протягом найближчих місяця-двох. Серед цих реформ - прийняття закону про незалежний антикорупційний суд, реформа енергетичного сектору і забезпечення фіскальної політики, яка була б спрямована на досягнення цілей програми. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції