Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МВС "можуть бути негідники", але тема відставки Авакова "себе вичерпала" - Шмигаль

У МВС "можуть бути негідники", але тема відставки Авакова "себе вичерпала" - Шмигаль

Прем'єр вважає, що за Авакова правоохоронні органи стали кращими.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вважає, що тема відставки міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова "вже себе вичерпала".

Про це він заявив в інтерв’ю українській службі BBC.

"Вважаю, що тема відставки міністра Авакова вже себе вичерпала. Щодо реформи поліції. Порівняйте міліцію сім років тому і сьогодні. На мою думку, це дві різні структури, це інша якість людей, які там працюють, це інша якість безпекового сервісу", – сказав Шмигаль.

Також він погодився, що в структурі Міністерства внутрішніх справ "можуть бути негідники". "Звичайно, в такій великій кількості людей, яким дається зброя, сила, повноваження, – це більше ніж 300 тисяч людей (в усій структурі МВС, з ДСНС та прикордонною службою включно), – можуть бути негідники", – заявив Шмигаль.

Нагадаємо, 17 червня, Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності рекомендував парламенту включити до порядку денного сесії проєкт постанови про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ України.

Своєю чергою, президент Володимир Зеленський сказав, що у разі, якщо роботою Авакова буде незадоволена велика частина депутатів, то питання про його відставку може розглядатися

Залиште свій коментар

Вибір редакції