Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МВС підтвердили автентичність листування путінського помічника Суркова

Правоохоронці провели відповідні експертизи.

Усе листування радника російського президента Владислава Суркова, оприлюднене хакерами, є автентичним. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив радник глави МВС Зорян Шкіряк.

"На сьогодні ми можемо з упевненістю говорити про те, що вся переписка, яка викладена хакерами-патріотами "Кіберхунта", є автентичною, що підтверджено експертизами МВС, СБУ, а також, для тих, хто ще чомусь дуже сумнівається – низкою дуже фахових авторитетних міжнародних організацій", – запевнив він.

Шкіряк додав, що листи є черговим фактичним підтвердженням безпосередньої участі президента РФ Путіна в подіях на Донбасі.

"Для української влади це було очевидно. Українські спецслужби прекрасно знали, хто стоїть за створенням терористичних банд "ЛНР", "ДНР", якими були плани Кремля. Ця переписка є черговим фактичним підтвердженням безпосередньої участі президента Росії Путіна, а також його найближчого радника Владислава Суркова", – сказав радник Авакова.

Відео Помічник Путіна завітав до Берліна, незважаючи на введення санкцій

Нагадаємо, українські хакери "КіберХунта" 24 жовтня, заявили, що нібито отримали доступ і повністю контролюють листування у пошті помічника президента Росії Владислава Суркова.

Сайт InformNapalm опублікував у Мережі частину документів, які українські хакери дістали під час зламу пошти Суркова. "Хактивісти" надали файл із гігабайтом інформацію, яку вони взяли із поштової скриньки приймальні Суркова. Також у тексті вказано, що хакери отримали доступ до ПК, що розташований безпосередньо в приймальні помічника російського президента.

В адміністрації президента РФ ознайомилися з опублікованим листуванням та заявили, що Сурков не користується електронною поштою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції