У МВС пояснили, чому прикордонники не використовували зброю під час прориву кордону Саакашвілі

У МВС пояснили, чому прикордонники не використовували зброю під час прориву кордону Саакашвілі

Фото: Сніданок з 1+1

Політик разом з прихильниками прорвав КП на Львівщині.

Правоохоронці не застосовували зброю під час прориву кордону на пункті пропуску Шегині 10 вересня, щоб не ставати учасниками провокації.

Про це повідомив в ефірі "Сніданку з 1+1" директор Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко.

"Саме відчуваючи і знаючи, що провокатори ставлять собі за мету, щоб прикордонники почали законно використовувати спецзасоби і зброю під час такого злочину, не хотіли ще більше загострити цю ситуацію", - пояснив він.

Нагдаємо, 10 вересня Міхеіл Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець", що у Львівській області. Кордону він дістався автобусом.

Спочатку він намагався перетнути кордон на поїзді Інтерсіті "Перемишль - Київ", однак його затримали через "особу, яка не має підстав для в'їзду в Україну". 

За допомогою прихильників Міхеіл Саакашвілі дістався території України. Прикордонна служба звернеться до суду, щоб зафіксувати порушення кордону з боку політика за 204 статтю КУпАП (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України).

МВС відзвітувало про наслідки сутичок на польсько-українському кордоні

МВС відзвітувало про наслідки сутичок на польсько-українському кордоні

10 прикордонників та 11 поліціянтів постраждали і на пункті пропуску внаслідок прориву. Поліція Львівської області відкрила кримінальне провадження за фактом прориву кордону по ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) КК України. також інцидент розслідується за статею "про опір співробітникам правоохоронних органів під час виконання ними службових обов'язків".

Стаття з добірки новин:
Призначення Саакашвілі
Наступна публікація